Реабілітаційний центр "ПЕРЕМОГА"

Image

Центр реабілітації "Перемога", який почав свою діяльність 2002 році, був відкритий як викликів розвиваються наркотичної / алкогольної залежності в нашому місті і по всій Україні. Основний напрямок нашої діяльності це реабілітація в умовах стаціонару. Ми можемо одночасно прийняти на реабілітацію 10 осіб, які страждають від алкогольної та наркотичної залежності. Випускники і співробітники нашого центру проводять також лекції в усіх навчальних закладів міста. Ці лекції спрямовані на боротьбу з вживанням тютюнових виробів, алкоголю, наркотіков.Также ми інформуємо молодь міста про правила поведінки, щоб виключити загрозу зараження ВІЛ / СНІД інфекцією. Приблизно в рік ми проводимо близько 100 лекцій. Неодноразово за підсумками року ми є кращими волонтерами серед Чернігівських соціальних служб. Також при центрі існує група взаємодопомоги для батьків, чиї діти потрапили в наркотичну залежність. Робота нашого центру побудована на християнських принципах, які ґрунтуються на теорії і практиці духовної психотерапії, а також на непорушних принципах духовної моралі і етики. Основними нашими принципами є добровільність, конфіденційність, і недопущення будь-якого приниження по відношенню до залежного человеку.Также ми вважаємо, що успіх в реабілітації досягається за рахунок того, що співробітники нашого центру є хлопці, які самі в минулому були залежними і тепер допомагають іншим позбутися від цієї проблеми на підставі власного досвіду. З моменту існування центру, більш ніж 500 осіб отримали допомогу і багато з тих, хто пройшов повний курс реабілітації, повернулися до нормального способу життя і стали повноцінними членами суспільства.

Мета нашої діяльності:

Головною нашою метою є психологічна корекція та ресоціалізація людей, які мають проблеми із зловживанням хімічних речовин; повернення їх до вищих духовних цінностей і принципів життя.

Основним завданням є:

- формування іміджу особистості, залежних від алкоголю і наркотиків, токсинів і тютюну;

- надання психологічної та соціальної допомоги людям, які мають проблеми із зловживанням хімічних речовин;

- надання психо-соціальної допомоги дружинам, сім'ям, рідним і близьким особистостей, які мають проблеми із зловживанням хімічних речовин;

- проведення профілактичної роботи в навчальних закладах міста;

- профілактика проблем пов'язаних з наркоманією та ВІЛ / СНІД серед груп ризику;

- організація і проведення конференцій, семінарів з профілактики наркоманії, токсикоманії, алкоголізму та ВІЛ / СНІД;

І пам'ятайте, наркозалежність - це Зло, в яке ви вступили одного разу і з якого можна і потрібно вийти. Це лікування наркозалежності буде вашою справжньою Перемогою.