Image

Молитва покаяння

Дорогий друг!
Чи говорив Вам хтось, що Бог любить Вас і має чудовий план для Вашого життя?
Дозвольте поставити Вам дуже важливе питання: "Якби Ви померли прямо в цю секунду, впевнені, що потрапите на Небеса? Біблія говорить:
"Всі згрішили і позбавлені слави Божої" і "Покарання за гріх - смерть, а дар Божий - вічне життя в Христі Ісусі".
Також Біблія говорить: "ВСЯКИЙ, хто призве ім'я Господнє, спасеться". Ви також входите в це число "ВСЯКИЙ", вірно? Ми всі туди входимо.
Якщо Ви хочете прийняти дар вічного життя, який Бог має для Вас сьогодні, повторіть вголос цю молитву:

 "Отець Небесний! Я усвідомлюю, що грішний. Будь ласка, прости мене за Твоєю великої милості! Я вірю, що Ісус Христос помер замість мене на хресті за мої гріхи, але Він воскрес з мертвих і тепер живий. Ісус Христос , увійди в моє серце, будь моїм Господом і Спасителем.

Навчи мене, як правильно жити, зціли, освяти і благослови мене. Дай мені дар вічного життя. Тобі хай буде вся слава! Амінь! "

Якщо ти молився від щирого серця, - знай, що Бог прийняв тебе в число Своїх дітей. Тепер Він буде особливим чином про тебе піклуватися. Але, як і всякому дитині, тобі буде необхідно духовно зростати. Для цього читай регулярно Біблію і старайся виконувати те, що там написано. Також дуже важливо відвідувати церкву і спілкуватися з іншими віруючими, які запросили Ісуса Христа в своє життя.

Нехай Господь благословить тебе Господь!